35A1-1600x820

Mini Zoo

W naszym Mini Zoo znajdziecie wiele wspaniałych zwierząt, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych gości, zwłaszcza dzieci. To doskonała atrakcja dla małych miłośników natury i zwierząt.

Oferujemy spotkania z różnymi gatunkami zwierząt, które zamieszkują nasze zoo. Dzieci będą miały okazję spotkać króliki, które z przyjemnością będą się przytulać i karmić z rąk młodych gości. Mogą również poznać nasze urocze owieczki, barana oraz kozę Marcelinę, która zawsze jest chętna na bukiet liści mleczu.

Nasze Mini Zoo to nie tylko możliwość obserwowania zwierząt, ale także nauka o nich. W ramach edukacyjnych prezentacji i interakcji, nasi opiekunowie Mini Zoo będą dzielić się ciekawostkami na temat zwierząt, ich zwyczajów i środowiska naturalnego. Dzieci będą miały okazję nauczyć się więcej o przyrodzie i dbałości o zwierzęta.

Dodatkowo, nasze Mini Zoo oferuje możliwość uczestniczenia w codziennych karmieniach zwierząt, co pozwala dzieciom zaangażować się w opiekę nad nimi. To świetna okazja do nauki odpowiedzialności i troski o inne istoty.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych małych gości, dlatego wszystkie nasze zwierzęta są odpowiednio zadbane i traktowane z szacunkiem. Mini Zoo jest również utrzymane w czystości, aby dzieci mogły swobodnie cieszyć się obcowaniem ze zwierzętami.

Zapraszamy Wasze dzieci do naszego Mini Zoo, gdzie czekają na nie niezapomniane spotkania z przyjacielskimi zwierzętami. To doskonała okazja, aby spędzić czas wśród natury, rozwijać zainteresowania przyrodnicze i cieszyć się bliskością zwierząt. Przyjdźcie i dołączcie do naszej wesołej gromadki w naszym Mini Zoo!