35A1-1600x820

Atrakcje dla dzieci – Gniewino

Witamy wszystkich w hotelu Dwór w Bychowie! Zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci, które sprawią, że Wasz pobyt u nas będzie niezapomnianym przeżyciem. Przygotowaliśmy wiele rozrywek i zajęć, które pozwolą Wam cieszyć się wspaniałymi wakacjami wśród natury, jezior i morza.

Nasz dwór położony jest w spokojnej okolicy, otoczony pięknym parkiem i bliskością jezior oraz plaż. Dla miłośników wody mamy dwie wspaniałe opcje: Jezioro Choczewskie oraz Jezioro Żarnowieckie, które są otoczone lasami i stanowią doskonałe miejsce do kąpieli i zabawy nad wodą.

Na terenie naszego dworu znajduje się rozległy teren, który zapewnia dużo miejsca do zabawy i aktywności fizycznej dla dzieci. W naszym obiekcie dostępne są bezpłatne rowery, które zachęcają do zwiedzania okolicy i odkrywania nowych miejsc. Stara Aleja Grabowa to idealne miejsce na spacer, a Struga Bychowska zapewnia możliwość relaksu na leżaku przy szumie wody.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy także wiele atrakcji. W szczególności chcemy zwrócić Waszą uwagę na nasze zwierzęta zagrodowe. Dzieci będą miały okazję karmić króliki, owce, barana oraz naszą kozę Marcelinę, która z przyjemnością zje bukiet liści mleczu. To niezapomniane doświadczenie, które dostarczy wiele radości i pozwoli dzieciom nawiązać bliższy kontakt z przyrodą.

W naszej restauracji serwujemy wykwintne dania inspirowane tradycyjną kuchnią polską. Dla naszych małych gości mamy również specjalne menu dostosowane do ich preferencji i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Wasze dzieci do Dworu w Bychowie, gdzie czekają na nie niezapomniane przygody i radość w otoczeniu pięknej natury, jezior i morza!